Apartament 2+1 me qira te Kopeshti Botanik ne Tirane

 • 350€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Kopeshti Botanik ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kopeshti Botanik, prane Xhamise, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2. Apartamenti ndodhet ne katin 3 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, 1 tualet dhe 1 depo. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.
Jepet me qira per here te pare

Jepet me qira 350 Euro ne muaj

 • Address Rruga Selita e Vjetër, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME