Apartament 2+1 me qira te Kodra e Priftit, rruga e Kokonozeve

 • 250€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Kodra e Priftit, rruga e Kokonozeve

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Kokonozeve, ish Porcelani, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 5 i nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande. Ofrohet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 250 euro ne muaj

 • Address Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia