Apartament 2+1 me qira te Ish Tregu Elektrik

 • 320€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Ish Tregu Elektrik

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Petro Nini Luarasi, prane Ish Tregut Elektrik, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 5 ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar me te gjitha (pervec dyshekeve), me kondicionere ne te gjitha dhomat.
Paradhenie 2 garanci

Jepet me qira 320 Euro ne muaj

 • Address Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia