Apartament 2+1 me qira te Ish Ekspozita ne Tirane

 • 500€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te Ish Ekspozita ne Tirane

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Ish Ekspozita, prane Grepit te Arte, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga korridori shperndares, soxhorno+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME