Apartament 2+1 me qira te Garda ne rrugen Adem Jashari

 • 700€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, adem jashari
qera

Apartament 2+1 me qira te Garda ne rrugen Adem Jashari

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, adem jashari
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Garda, ne rrugen Adem Jashari, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 90 m2, kati i 4 ne pallat te ri pa ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithe me parket dhe me sistem ngrohje multisplit. Orientimi Jug.
Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe nje qira garanci

Jepet me qira 700 Euro ne Muaj (15% i perfshire ne cmim)

 • Address adem jashari
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia