Apartament 2+1 me qira te bulevardi Gjergj Fishta, afer UET

 • 320€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te bulevardi Gjergj Fishta, afer UET

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Bulevardi Gjergj Fishta, afer U.E.T, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 72 m2, kati i 8 (i fundit) me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket dhe kondicioner.
 
Jepet me qira 40.000 leke ne muaj
 • Address Bulevardi Gjergj Fishta, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia