Apartament 2+1 me qira te Brryli

 • 400€
3 Ministria e jashtme / Brryli, brryli
qera

Apartament 2+1 me qira te Brryli

3 Ministria e jashtme / Brryli, brryli
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Brryli, prane Tirana Bank, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address brryli
 • City Tirane
 • Area 3 Ministria e jashtme / Brryli

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia