Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori ne Tirane

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

21 Dhjetori, te Mozaiku i Tiranes, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 84 m2, kati i 9 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor shperndares, soxhorno, ambient gatimi me vete, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner dhe i shtruar me parket

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME