Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori, afer Mondialit

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, kongresi i lushnjes
qera

Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori, afer Mondialit

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, kongresi i lushnjes
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

21 Dhjetori, te hotel Mondial, prane Spar, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 80 m2, kati i 3 (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Lirohet ne 15 dhjetor.

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address kongresi i lushnjes
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia