Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori, afer Market Joena

 • 500€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira te 21 Dhjetori, afer Market Joena

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

21 Dhjetori, prane Supermarket Joena, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, kati i 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithe me parket dhe me kondicioner.
Jepet vetem per te huaj.
Jepet me qira 500 Euro ne Muaj

 

 • Address 21 Dhjetori, Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia