Apartament 2+1 me qira Selvia ne Tirane

 • 480€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Selvia ne Tirane

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 480€

Details

 • Price: 480€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Selvia, kompleksi Halili, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 136 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 11 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Eshte i mobiluar si ne foto, shtruar i gjithi me parket dhe me 2 kondicionere.

Jepet me qira 480 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME