Apartament 2+1 me qira Rruga Qemal Stafa ne Tirane

 • 600€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Qemal Stafa, prane Prokurorise, jepet me qira Apartament 2+1+2, me siperfaqe 113 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 me ashensor dhe organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Jepet me qira i mobiluar si ne foto, me 2 kondicionere.
Garazh i perfshire ne cmim.

Jepet me qira 600 Euro ne muaj

 • Address Rruga Qemal Stafa, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME