Apartament 2+1 me qira rruga Fortuzi ne Tirane

 • 320€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira rruga Fortuzi ne Tirane

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 320€

Details

 • Price: 320€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Ne rrugen Fortuzi, jepet me qira apartament i pershtatur ne 2+1, me siperfaqe 72 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues dhe organizohet nga dhoma e ndenjes+ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor i bollshem dhe ballkon.

Jepet me qira 40.000 leke ne muaj

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia