Apartament 2+1 me qira Rruga e Kavajes prane Globe ne Tirane

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Rruga e Kavajes prane Globe ne Tirane

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Kavajes, prane Globe, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 8 me ashensor, i mobiluar. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, orientim me diell. Lirohet ne date 20 dhjetor.

Kusht qeraja e muajit te pare dhe dy garanci

Jepet me qira 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME