Apartament 2+1 me qira Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

 • 800€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Brenda rezidences Kodra e Diellit 2, jepet me qira super Apartament 2+1 me siperfaqe spacioze per 130 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga nje korridor shperndares, soxhorno+ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i punuar i gjithi me arkitekt, shtruar me parket, sistem chiller dhe kondicioner ne te gjitha ambientet.

Jepet me qira 800 Euro ne muaj

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME