Apartament 2+1, Stadiumi“SELMAN STËRMASI”

 • 1.500€
Stadiumi
qera

Apartament 2+1, Stadiumi“SELMAN STËRMASI”

Stadiumi
 • 1.500€

Details

 • Property ID: 18116
 • Price: 1.500€
 • Property Size: 175 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0672043899

Description

Jepet apartament 2 1 me qira i cili ka një vendodhje shumë të mirë pranë stadiumit “Selman Stermasi”. Ndodhet në një zonë elitare, me akses direkt në unazen e vogël, me bllokun dhe fare pranë institucioneve arsimore, shoqërore, tregtare, këndeve të lojrave për fëmijë etj.
Apartamenti ndodhet në një ndërtesë të re, me punime cilësore. Është ndër zonat më të preferuara të Tiranës, e cila ofron jetesë të qetë dhe komode.
Apartament me qira 2 1, me siperfaqe të bollshme prej 175 m2 pozicionohet në katin e shtatë me orientim jug – perëndim. Është i ri, i mobiluar shumë mirë me stil bashkohor dhe me pajisje shumë cilësore. Dhomat janë të shtruara të gjitha me parket dhe i pajisur me sistem ngrohje – ftohje. Është i organizuar nga një sallon i madh, guzhinë në vete, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ofron një pamje shumë të bukur të zonës që e rrethon.

1500 Euro / Muaji
Cmimi përfshin edhe garazhin.
Cel. 0672043899

Per me shume informacion rreth prones dhe te tjera te ngjashme klikoni linkun e meposhtem: https://www.inf-93.com/apartament/me…elman-stermasi

 • Address Stadiumi
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Real Estate INF 93

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Real Estate INF 93
 • Real Estate INF 93