Apartament 2+1 me qira ne zonen prane QSUT-s

 • 500€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
qera
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0693741078

Description

Rruga e Dibres, ne nje kompleks te ri jepet me qira artament 2+1 me siperfaqe 96 m2, kati 3. Ofrohet totalisht i mobiluar dhe mundesi parkimi me pagese ekstra

 • Address Rruga e Dibrës, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Anita
 • Anita