Apartament 2+1 me qira ne Vasil Shanto pas Kesh ne Tirane

 • 370€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne Vasil Shanto pas Kesh ne Tirane

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Vasil Shanto, Pas kesh, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 370 Euro ne muaj

 • Address Rruga Robert Shvarc, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME