Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mine Peza

 • 380€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mine Peza

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 380€

Details

 • Price: 380€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Mine Peza, prane Komisiaratit Nr 3, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 75 m2, kati i 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore, me cdo gje te re, kondicioner dhe shtruar i gjithi me parket.

Jepet me qira 380 euro ne muaj

 • Address Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia