Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko

 • 280€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Ferit Xhajko

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 104 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Ferit Xhajko, ish restorant Durresi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 104 m2, kati i 5 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno + ambient gatimi, dy dhoma gjumi, korridor, ballkon dhe nje tualet. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me 1 kondicioner.

Jepet me qira 35.000 leke ne muaj

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia