Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr te Islam Alla

 • 350€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr te Islam Alla

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Myslym Shyr, rrugica Islam Alla, prane ambulances nr 5, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 4 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me qira 350 euro ne muaj.

 • Address Rruga Myslym Shyri, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia