Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr, afer drejtorise

 • 365€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne Myslym Shyr, afer drejtorise

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 365€

Details

 • Price: 365€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise, jepet me qira apartament 2+1, me sperfaqe 75 m2, kati i 2 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar, mobiluar ne menyre bashkekohore, i shtruar i gjithi me parket, me kondicioner.

Jepet me qira 45.000 leke ne muaj

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia