Apartament 2+1 me qira ne Laprake, afer hotel Relax

 • 300€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, rruga dritan hoxha
qera

Apartament 2+1 me qira ne Laprake, afer hotel Relax

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, rruga dritan hoxha
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Dritan Hoxha, prane hotel Relax, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto.
Paradhenie 2 garanci

Jepet me qira 300 euro ne muaj

 • Address rruga dritan hoxha
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia