Apartament 2+1 me QIRA në Kompleksin Rezidencial Park Life, Liqeni i Thate

  • 900€
,

Details

  • Price: 900€
  • Type: Apartament, shtepi
  • Status: qera

Description

Apartament 2+1 me QIRA në Kompleksin Rezidencial Park Life, Liqeni i Thate
Rezidenca ndodhet fare pranë Liqenit Artificial të Tiranës dhe parkut të gjelbër duke u bërë kështu një nga zonat më të mira për banim.
-Jepet me Qira për herë të parë
-Administrim dhe kamera sigurie 24 ore
-Mundësi për post parkimi me pagesë shtesë
Organizimi: Sallë e bollshme me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet.
Kontaktoni HABITAT:
0694098578

Address

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
  • Habitat