Apartament 2+1 me qira ne Fresk ne Tirane

 • 230€
3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne Fresk ne Tirane

3 Fresku / Linze / Dajt, Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 230€

Details

 • Price: 230€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Fresk, Rruga Shefqet Kuka, prane Institutit te Fizikes Berthamore , jepet me qira Apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, kati 5 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno +kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor,ballkon dhe nje tualet. E mobiluar dhe me orientim nga perendimi

Jepet me qira 230 Euro ne muaj

 • Address Rruga Shefqet Kuka, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME