Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

 • 350€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira ne Don Bosko ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Don Bosko, Kompleksi Vizion+, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 112 m2, kati i 2 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga korridori qe lidh soxhornon, 2 dhoma gjumi (me parket), 2 tualete (1 me dritare) dhe 2 ballkone (1 me vetrat xhami), i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientimi Jug/Perendim.

Jepet me qira 350 euro ne muaj

 • Address Don Bosko, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia