Apartament 2+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, Rruga Hamdi Garunja, jepet me qira Apartament 2+1+2, me siperfaqe 110 m2, kati i 5 me ashensor. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre moderne, me kondicioner ne te gjitha ambientet, lavastovilje.
Organizohet nga soxhorno+ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare), 2 ballkone dhe 1 depo.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, larg zhurmave dhe ndotjes.
Paradhenie 2 garanci.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj

 • Address Hamdi Garunja, Garunjas (Sauk), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME