Apartament 2+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

 • 650€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 650€

Details

 • Price: 650€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, Rruga Peti, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati i 6 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar si ne foto, me kondicioner.
Parkim i perfshire ne cmim.
Lirohet ne fund te muajit Tetor

Jepet me qira 650 Euro ne muaj

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME