Apartament 2+1 me qira Kodra e Diellit 2

 • 500€
5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Kodra e Diellit 2

5 Selite / Kodra e Diellit, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rezidenca Kodra e Diellit 2, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 1. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, depo dhe kopesht. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Apartamenti jepet per here te pare me qira.
Apartamenti disponon edhe 1 vend parkimi te perfshire ne cmim.

Jepet me qera 500 euro ne muaj
Paradhenie qiraja e muajit te pare, qiraja e muajit te fundit dhe nje qira garanci.

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia