APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek “Perla Resort” – GJIRI LALZIT

 • 85€
, Gjiri Lalzit, kompleksi Perla

Details

 • Price: 85€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek “Perla Resort” – GJIRI LALZIT

Periudhat disponibel:
10 QERSHOR 2022 – 05 KORRIK 2022
05 GUSHT 2022 – 31 GUSHT 2022

CMIMET:
[u]KORRIK: 85 euro/nata
GUSHT 2022: 96 euro/nata[/u]

– Periudha rezervimi minimumi 7 ditore.

Apartamenti pozicionohet vetem 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (supermarket, treg fruta-perimesh, bar-restorante, fusha basketbolli, kend lojrash per femije etj).
Organizohet nga nje salle me divane komode, kend gatimi dhe ngrenie qe komunikon me zonen living, dhome gjumi matrimoniale me nje krevat dopio, dhome femijesh me dy krevate tek dhe nje tualet.Te gjitha ambjentet jane te shfrytezuara maksimalisht dhe te mobiluara me shume shije.
Apartamenti disponon nje verande personale te mbuluar e cila do ju mundesoje te kaloni ore te kendshme relaksi gjate mengjeseve dhe pasditeve me pamje nga gjelberimi i pishave dhe ajrit te paster te rezidences.

Na kontaktoni per rezervime:
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Gjiri Lalzit, kompleksi Perla
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat