APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek “LURA 1” – GJIRI LALZIT

 • 72€
, Gjiri i Lalzit

Details

 • Price: 72€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694098578

Description

APARTAMENT 2+1 me QIRA DITORE tek “LURA 1” – GJIRI LALZIT
Cmimet dhe disponibileti:

– Periudha 20 – 30 QERSHOR: 72 euro/nata
– Periudha 1-4 KORRIK dhe 10 – 31 KORRIK 2022 : 85 euro/nata

– Periudha rezervimi minimumi 7 ditë.
-Akomodim 5-6 persona
-Dyshekë komodë ortopedik
-Lavastovilje
-Lavatrice
-Kondicionerë
-WI-FI
-2 televizorë me abonim Digitalb
-Ujë 24h
-Dritare termike me izolim perfekt dhe rrjeta mizash
-Mundësi parkimi etj.
————————————–
Apartamenti pozicionohet vetëm 5 minuta larg detit dhe atraksioneve (supermarket, treg fruta-perimesh, bar-restorante, fusha basketbolli, kënd lojrash për fëmijë etj).
Organizohet nga një sallë me divanë komodë, kënd gatimi dhe ngrënie që komunikon me zonën living, dhomë gjumi matrimoniale me një krevat dopio dhe një krevat tek, dhomë fëmijësh me dy krevate tek dhe një tualet.Të gjitha ambjentet janë te shfrytëzuara maksimalisht dhe të mobiluara me shumë shije.
Apartamenti disponon një verandë personale të mbuluar e cila do ju mundësojë të kaloni orë të këndshme relaksi gjatë mëngjeseve dhe pasditeve me pamje nga gjelbërimi i pishave dhe ajrit të pastër të rezidencës.

Na kontaktoni për rezervime:
0694370227/0694098578
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-20.00

 • Address Gjiri i Lalzit
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Habitat
 • Habitat