Apartament 2+1 me qira Bulevardi Bajram Curri te Xhamia e Tabakeve ne Tirane

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira Bulevardi Bajram Curri te Xhamia e Tabakeve ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Bulevardi Bajram Curri, prane Xhamise se Tabakeve, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 74 m2, kati i 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner ne soxhorno.

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

 • Address Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME