Apartament 2+1 me qira afer supermarket Xhangolli te Pazari i Ri

 • 400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, tefta tashko koco
qera

Apartament 2+1 me qira afer supermarket Xhangolli te Pazari i Ri

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, tefta tashko koco
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Tefta Tashko Koco, afer xhangollit, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 93 m2, kati i 5 me ashensor, ne nje pallat te ri te miradministruar, i mobiluar si ne foto. Apartamenti organizohet ne soxhorno bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualeti , korridori dhe ballkoni. Orientimi Veri-Perendim.

Jepet me qira 400 Euro

 • Address tefta tashko koco
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia