Apartament 2+1 me qira afer Globe, rruga e Kavajes

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira afer Globe, rruga e Kavajes

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga e Kavajes, prane Qendres Globe, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 6 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore, shtruar i gjithi me parket dhe me kondicioner.
Paradhenie qiraja e muajit te pare, e muajit te fundit dhe nje garanci.

Jepet me qira 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia