Apartament 2+1 me qira 300 mije leke

 • 250€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qira 300 mije leke

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692929400

Description

Rruga Ferit Xhajko, te ish Restorant Durresi, jepet me qira apartament 2+1, me siperfaqe 84 m2, kati i 5 (i fundit) ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Jepet me kondicioner ne te dyja dhomat e gjumit, i mobiluar si ne foto.

Jepet me qira 30.000 leke ne muaj

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
Klejdia
 • Klejdia

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Klejdia
 • Klejdia