Apartament 2+1 me qera tek Vasil Shanto ne Tirane

 • 400€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera tek Vasil Shanto ne Tirane

5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Vasil Shanto, afer Diplomatit, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 115 m2, kati 8, pallat i ri me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dy dhoma gjumi, ballkon, korridor, tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, me te gjitha elektoshtepiaket dhe me kondicioner.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME