Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane

 • 280€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 280€

Details

 • Price: 280€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Pazari i ri, prane zyrave te punes, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 76 m2, kati 3 ne pallat ekzistues. Apartamenti organizohet nga Soxhorno, kuzhine me vehte, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto, kondicioner.

Jepet me qera 35 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME