Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Panorama ne Tirane

 • 370€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Panorama ne Tirane

9 Don Bosko / Jordan Misja, Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 370€

Details

 • Price: 370€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kompleksi Panorama, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2, kati 6 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 45 000 Leke ne muaj

 • Address Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME