Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane

 • 500€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Stacioni i Trenit, tek kompleksi Usluga, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati 4 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartametni eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, dhomat me parket. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj

Kusht pages 6 mujore dhe nje qera garanci

 • Address Rruga Reshit Petrela, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME