Apartament 2+1 Me Qera Te Rruga e Elbasanit Tirane

 • 300€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 Me Qera Te Rruga e Elbasanit Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Elbasanit, prane Ambasades Rumune, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 2 ne nje vile, i mobiluar, kondicioner, vend parkim me pult . Apartamenti organizohet ne ambjent ndeje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridor, tualeti dhe ballkon.

Jepet me qera 300 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME