Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit tek 7 Xhuxhat ne Tirane

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit tek 7 Xhuxhat ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, tek 7 Xhuxhat, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 70 m2, kati 3 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket, me kondicioner. Orientimi me Diell.
 
Vend parkim i perfshire ne cmim.
 
Jepet me qera 450 Euro ne muaj
 
Kusht qeraja e muajit te pare, qeraja e muajit te fundit, dhe nje qera garanci.
 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME