Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 500€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit ne Tirane

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, pas gjimnazit Asim Vokshi, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 121 m2, kati i 5 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, me kondicioner. Jepet i mobiluar si ne foto (dhoma qe eshte perdorur si studio do te mobilohet sipas kerkeses).
Jepet me qira 500 Euro ne muaj
 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME