Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit ne Tirane

 • 500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Rruga e Elbasanit ne Tirane

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Elbasanit, prane shkolles Asim Vokshi, jepet me qira Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati i 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone. Jepet me qira i mobiluar si ne foto, totalisht i kompletuar, me kondicioner.

Jepet me qira 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME