Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i Thate, Rruga Peti, jepet me qera Apartament 2+1, sperfaqja 120 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, verand. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesi, komoditet dhe nje pamje fantastike.

Jepet me qera 500 Euro ne muaj

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME