Apartament 2+1 me Qera te Liqeni i Thate ne Tirane

 • 500€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me Qera te Liqeni i Thate ne Tirane

5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Liqeni i thate , afer Hotel Morines, jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 120 m2, kati 4 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni.Ne cmim perfshihet edhe nje garazh i mbyllur me qepen.

Jepet me Qira 500 Euro

 • Address Rruga Peti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME