Apartament 2+1 Me Qera Te Kopshti Zoologjik ne Tirane

 • 450€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Liqeni i Thate
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Rruga Liqeni i Thate
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kopshti Zoologjik, afer Restorant Gambero, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 100 m2, kati 3 me ashensor , e mobiluar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi J-L.

Jepet me qera 450 Euro

 • Address Rruga Liqeni i Thate
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME