Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane

 • 400€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera te Kodra e Diellit ne Tirane

5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Kodra e Diellit, Rruga Bill Klinton, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 400 Euro ne muaj

 • Address Rruga Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME