Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Halili ne Tirane

 • 450€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Halili ne Tirane

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga e Dibres, prane kompleksit Halili, jepet me qera Apartament 2+1 ( por qe mund te behet edhe 3+1), me siperfaqe 136 m2, kati 11 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, cdo ambjent me kondicioner. Orientimi me Diell.

Jepet me qera 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME