Apartament 2+1 me qera pran Spitalit Amerikan 2 ne Tirane

 • 450€
8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Apartament 2+1 me qera pran Spitalit Amerikan 2 ne Tirane

8 Medreseja / Tregu Industrial, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Pran Spitalit Amerikan 2, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 103 m2, kati 2 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. Apartament me mobilim bashkekohore dhe shum cilesore, i investuar deri ne detaje, me parket cilesor, punime gipsi dhe sistem chiller.

Kusht 1 qera 2 garanci

Jepet me qera 450 Euro ne muaj

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Medreseja / Tregu Industrial

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME