Apartament 2+1 me qera Perballe Komplekst Delijorgji

 • 700€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • 700€

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Apartamenti ndodhet perballe Kompleksit Delijorgji.
Organizimi ne: Sallon + kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ballkone.

*Lirohet me date 1 Tetor 2023.

Per me shume informacion kontaktoni 067 40 50 144.

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP